מדריך להזמנת תכשיט בעיצוב אישי 
נשים וגברים פונים אלי בסטודיו או דרך אתר האינטרנט, ומבקשים לעצב עבורם טבעת, שרשרת, עגילים או צמיד אישי ייחודי שלא נראה על נשים אחרות. הן מעוניינות לשדרג את המראה בשעות העבודה וגם לבילוי.

הרצון לבחור תכשיט שהוא one of a kind, נראה לי מאוד טבעי וגם אני אוהבת לעצב לעצמי תכשיטים בעל סגנון ייחודי שיש רק לי ומאפשר לי ליצור תכשיטים לנשים בטווח גילאים רחב, ווריאציות על תכשיט דומה לאמא ובת, יולדת טריה ותכשיטים לאירוע חתונה, בר / בת מצווה או מסיבה מיוחדת.

עדכונים מהסטודיו בזמן האחרון
בזמן האחרון, עקב התעניינות גוברת בפניות לעצב תכשיטים בעיצוב אישי, ובהמשך ישיר לעיצוב תכשיטים ללקוחותי מישראל, ארצות הברית ואוסטרליה; אני נותנת את האפשרות לבחור (לא רק) אם התכשיט יהיה מכסף או זהב, אלא מה יהיה גודלו, מה סגנון הלבוש של מי שתענוד את התכשיט, האם ישולב בו אלמנט או אבן בצבע מסוים וכמובן, אם התכשיט הוא למתנה ליום נישואין או לאירוע מיוחד; כתבתי מדריך להזמנת תכשיט בעיצוב  אישי.                                                                                                            

 המדריך פשוט ליישום. הוא מתאר בדיוק מה האפשרויות וכיצד ניתן לעצב תכשיט שמבטא את הרעיון שלכם ולא יהיה דומה לפריט אחר בקופסת התכשיטים שלכן /ם.
המדריך לעיצוב תכשיט אישי פורסם באתר יו בוטיק, פורטל ליוצרים מתחום העיצוב והאומנות, המרכז מידע ותמונות של מעצבים, צורפים ויוצרים ישראלים אותו יזם ופיתח שהגה גבריאל קליימן ז"ל.

אני מזמינה אתכן/ם לעיין במדריך תכשיט בעיצוב אישי

ניתן ליצור עימי קשר דרך האתר או בטלפון 
סטודיו לעיצוב תכשיטים מיכל רוכלי קדים
052-2656874  michal@michalrocheli.com