שאלות ותשובות בנושא עיצוב תכשיט בעיצוב אישי

היום בחרתי לחלוק אתכן/ם שאלות הקשורות באחד מתחומי העיסוק העיקריים שלי כצורפת ומכצבת תכשיטים. יצירת תכשיט בעיצוב אישי על ידכם.

מהו תכשיט בעיצוב אישי ?
תכשיט בעיצוב אישי הוא רעיון של לקוח/ה לטבעת, שרשרת עגילים או צמיד שמעוצב על ידם ונוצר על ידי.  יש מי שקוראות לזה הגשמת חלום קטן.
לפעמים אנחנו מזדהים עם קו עיצובי מסויים אבל מעוניינים בפריט שלא קיים בקולקציה מוכנה ולכן אני מציעה ללקוחותי להזמין תכשיט שיבוצע על ידי לפי רעיון שלהם /ן ולפי בחירתן אם התכשיט יהיה מכסף, מזהב או זהב לבן והאם ישולבו בו אבנים.

יש לי רעיון לתכשיט בעיצוב אישי. אני יכול לתאר אותו אבל לא יודע לצייר סקיצה
תהליך העבודה הוא שהלקוח/ה רק צריכים לתאר לי את התכשיט הרצוי ואני אדאג לתכנון ולביצוע, אשלח לו סקיצה לאישור, נבחר את סוג המתכת (זהב, זהב לבן, כסף) ואם לשלב אבנים טובות כן או לא. לעיתים ללקוח/ה יש תיאור כללי ולפעמים תיאור מאוד מפורט של התכשיט. לפני חודש הגיעה אלי אמא עם ביתה שחוגגת בת מצווה. לבת היה רעיון מאוד מוגדר לעגילים עדינים, נשפכים עם אבנים בהירות התלויות עליהם.
היא הגישה לי סקיצה ובחרה את החומרים. לפני שבוע נערכה בת המצווה ונערה הצעירה היתה מאוד מרוצה מיישום רצונותיה ואף חשה גאווה שהיא היא זו שהגתה את עיצוב התכשיט.

איזה תכשיטים אוכל לעצב בעזרתך ?
ניתן לעצב וורסיה חדשה וייחודית של תכשיטים מהקולקציה שלי (שרוצים לערוך בו שינוי) וכמובן תכשיט שלא קיים ויהיה "one of a kind" בכל העולם !

אני גר בצפון הארץ. האם אוכל לעצב אתך תכשיט בלי להיפגש קודם לכן ?
כן, בהחלט. כמה מלקוחותי הקבועים  מזמינים מעת לעת תכשיט בעיצובם מרחוק. לאורך השנים עיצבתי לנשים וגברים, תכשיטי one peace בעיצוב אישי מבלי שהיכרנו קודם. התהליך מתרחש באמצעות אימיילים כולל תשלום וקבלת המוצר המוגמר על ידי שליח.

בהערכה, מה לוח הזמנים מרגע שאני מאשר סקיצה לטבעת / שרשרת / עגילים / צמיד ועד שהתכשיט שלי מוכן ?
לוח הזמנים הוא נר לרגלי תמיד, במיוחד בעונות האירועים אז לעיתוי יש משמעות אדירה ללקוחות. אם התכשיט מיועד לתאריך מסוים, אני ממליצה להזמין חודש מראש אך משתדלת לעמוד גם בלו"ז הצפוף ביותר (במקרים דחופים גם תוך 7 ימים).

את מעצבת גם טבעות אירוסין / נישואין ? כמובן. ניתן לבחור טבעות אירוסין ונישואין מהקולקציה בסטודיו או לעצב ביחד איתי.

כמה עולה תכשיט שאני מעצב אתך ?
המחיר תלוי בחומרי הגלם אך ניתן למצוא אצלי גם תכשיטים למתנהבתקציב צנוע ועד בכלל. 

חולמים על תכשיט חדש ? 
צרו עימי קשר באמצעות טופס באתר או בקרו בסטודיו.
טלפון: 03-5470704
נייד:0522656874
מייל: Michal@michalrocheli.com
 
שלכם, מיכל.