שאלות נפוצות (חלק 1) אודות מיכל רוכלי קדים מעצבת תכשיטים 

מי אני. רקע וסיפור אישי
אני צורפת ומעצבת תכשיטים בסטודיו הנושא את שמי למעלה מ- 20 שנה. למדתי במגמה לצורפות ותכשיטנות במכללת ויצ"ו קנדה בחיפה,לאחר מספר שנים בהוראה והנחיית פרויקטים הקמתי בית מלאכה קטן שעם השנים הפך לסטודיו פסטורלי ברמת השרון בו אני מתכנ

נת, מייצרת ומשווקת את תכשיטיי ללקוחות
פרטיים בישראל ומיצאת  לארצות הברית ואוסטרליה.

איזה תכשיטים אני מעצבת ?
אני מעצבת מגוון רחב של תכשיטים, בהם טבעות אירוסים ונישואין, שרשראות, עגילים, צמידים, סטים מעוצבים לכלות ולאימהות / חמות. חלק משמעותי מפעילותי הוא בעיצוב תכשיטים בעיצוב הלקוח. הלקוחות מגיעים עם רעיוןן, פנטזיה או סקיצה כלשהי ואני מתרגמת את הרעיון לתכשיט אישי וייחודי.

איפה אפשר לראות את קולקציות התכשיטים שלי ?
מזה כ 12 שנה אני מייצאת את תכשיטיי לאוסטרליה וכ 8 שנים לארה"ב. בארץ כיום ניתן לראות את הקולקציה בסטודיו שלי ברמת השרון. ניתן להתרשם מסגנונות העיצוב באתר האינטרנט או לתאם איתי עיצוב תכשיט ייחודי שאתם חולמים עליו כבר שנים.
מאיזה חומרים אני יוצרת תכשיטים ?
חומרי הגלם בהם אני משתמשת לעיצוב טבעות, שרשראות, צמידים ועגילים הם מתכות אצילות ככסף וזהב בשילוב אבני חן טובות ואמיתיות. מקורות ההשראה שלי באים עוד משנות ילדותי הראשונות בהן שהיתי בשליחות המשפחה בדרום אמריקה ונחשפתי לעבודות היד המדהימות של המקום בשילוב טבע חושני וצבעוניות עזה שנחרטה בליבי , לזה התווספו טיולים בעולם תוך שיטוט  נכבד בשווקים שונים בכלל ושווקי פשפשים בפרט.

חולמים על תכשיט חדש ? 
ניתן ליצור איתי קשר דרך אתר האינטרנט שלי 24/7 או להגיע לסטודיו.
טלפון: 03-5470704
נייד:0522656874
מייל: Michal@michalrocheli.com
 
שלכם, מיכל.